Współpraca

Dziękuję za zainteresowanie współpracą ze mną. Gwarantuję, że wspólnie możemy stworzyć naprawdę ciekawe i wartościowe rzeczy.

O czym piszę na blogu?

Flaczki z olejem to blog o Portugalii, nie brakuje tu także miejsca na inne podróże i powiązane tematy.

Co konkretnie znajdziesz na blogu?

  • Opisuję swoje podróże po Portugalii. Przedstawiam ciekawe miejsca (te znane, jak i mniej popularne), tradycje i zwyczaje oraz tutejszą kuchnię. Znajdziesz tu zarówno eskapady do turystycznych lokalizacji, jak i wycieczki do mniej znanych miejsc lub wiosek, gdzie diabeł mówi dobranoc.
  • Tworzę przewodniki. Publikuję zarówno kompleksowe przewodniki, jak i opisy krótkich wypraw oraz interesujących miejsc.
  • Podpowiadam jak i gdzie aktywnie spędzać czas. Na moim blogu nie brakuje pomysłów na trekking oraz spanie pod namiotem.
  • Podróżuję z czworonogiem. W odkrywaniu świata najczęściej towarzyszy mi biały wilk, czyli pani samojed. Wspólnie od lat odkrywamy wszelakie psiolubne miejsca, a samego wilka poznasz nieco lepiej na moim profilu na Instagramie.

Jak możemy współpracować?

Co mogę dla Ciebie zrobić?

  • Napiszę artykuł, zaplanuję treści. Tworzę ciekawe i poprawne językowo teksty (nie tylko o Portugalii) – jeśli poszukujesz copywritera, to dobrze trafiłeś. Content marketing, SEO, planowanie treści i prowadzenie kanałów na social media to moja pasja.
  • Stworzę plan podróży lub wyszukam informacje. Mam dużą wiedzę o Portugalii – o turystyce, ciekawych miejscach, zwyczajach i codziennym życiu w tym kraju. Mogę przygotować indywidualne plany podróży osób prywatnych i firm bądź sporządzić research na rynku portugalskim.
  • Przetestuję produkt. Jestem otwarta na współpracę z markami działającymi w branży m.in. turystycznej, outdorowej, marketingowej i związanej z pieskim życiem.
  • Zrealizuję Twój projekt. Napisz, jeżeli masz inną propozycję współpracy. 

Razem możemy stworzyć różnego rodzaju projekty. Jeśli masz pomysł na wspólne działanie, napisz. Z przyjemnością z Tobą porozmawiam.

Zajrzyj do zakładki KONTAKT lub napisz na adres kontakt[at]flaczkizolejem.pl.

Pozdrawiam,
Ania